Oferta koncertowa

Znana i popularna grupa Standard została powołana do życia w 1994 roku. Wówczas, kiedy powstała grupa polski rynek piosenki chodnikowej był wręcz przesycony wykonawcami muzyki disco polo, nie mniej jednak Standard dzięki ogromnym staraniom, a także niepodważalnemu talentowi jego członków piął się w zastraszającym tempie po szczeblach muzycznej kariery.

Na przełomie 1994 i 1995 roku ogromna popularność, a także znamienite utwory triumfowały na regionalnych, a w późniejszym okresie na wojewódzkich listach przebojów zajmując wysokie lokaty. Przełomem dla chłopaków okazał się 1996 rok, kiedy to na sklepowe półki weszła pierwsza debiutancka kaseta zespołu zatytułowana „Sen o dziewczynie” która sprzedała się w liczbie ponad 100.000 sztuk. Teledyski, które zostały nakręcone do znajdujących się na płycie utworów można było zobaczyć w popularnym wówczas programie Disco Relax, który był emitowany na antenie telewizji Polsat.

Wraz ze wzrostem popularności przyszła kolej na zaszczyty – pierwszym i po dziś dzień pamiętnym był gościnny występ w teledysku Pawła Kukiza (lidera zespołu Piersi) pt. Trzepała Zośka dywan. Działalność zespołu to również ciągłe koncertowanie po całej polsce.

W składzie koncertowym występujemy w trzy lub cztery osoby:
Marcin - wokal
Robert - saksofon
Tancerki

Największe hity zespołu to "Ola Ola", "Powiedz", "Bo tylko ty", "Tak Tak" i wiele innych...

Od roku 2014 zespół powrócił na scenę disco polo i jak dawniej tworzy muzykę autorską. Cały czas pracujemy nad nowymi piosenkami oraz wideoklipami które emitowane są w stacjach ogólnopolskich oraz cieszą się ogromną popularnością w internecie. Jesteśmy bardzo miło przyjmowani na każdego rodzaju imprezach w klubach i scenach koncertów plenerowych.
Podczas występów rozdawane są płyty zawierające największe hity zespołu. Polecamy się na koncerty, festyny, pikniki rodzinne, dożynki, imprezy plenerowe, dni miast itp.

Wszystkie pytania dotyczące koncertów prosimy kierować

Agencja koncertowa
E-mail: info@koto-booking.pl
Tel: +48 504 099 935

Zapraszamy Standard Music Groupimage

image

        


najlepszy zespół disco polo kutno, zespół na wesele z poprawinami kutno, bankiet, dobra kapela na wesela, standard, zespół z kutna, discopolo standard, zespół muzyczny Płock, zespół muzyczny gostynin, zespół muzyczny łęczyca, zespół muzyczny żychlin, wideofilmowanie kutno, fotograf kutno, szukam dobrego zespołu na wesele, koncerty