• slide 1
  • slide 2
  • slide 3
  • slide 4
  • slide 5

Aby zaoszczędzić państwu czasu odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania.


Jak wygląda prowadzenie imprezy przez zespół Standard?

Żeby bardziej rozpalić ogień podczas imprezy prowadzimy różne zabawy integracyjne pośród publiczności.


Czy robicie tzw. blok biesiadny przy stołach? ( dotyczy wesel oraz imprez biesiadnych )

Podczas imprezy mamy przygotowany 30 minutowy blok piosenek biesiadnych np. (Szła Dzieweczka, Hej Sokoły, Wszystkie Rybki i inne ) Głównie są to piosenki przez wszystkich znane i lubiane, pozwalają na integrację gości.


Jak długo trwają oczepiny? Jakie zabawy preferujecie? ( dotyczy wesel )

Same przyśpiewki dla młodych trwają 8 minut co młodzi sobie chwalą. Później prowadzimy tzw : wukup butów jeśli zaistnieje taka okoliczność. Potem prze prowadzamy konkursy. Staramy się aby oczepiny wraz z konkursami trwały maksymalnie 30-45 minut, bo każdy doskonale wie, że co za dużo to nie zdrowo! Konkursy oczepinowe para młoda może wybrać razem z nami, może też przystać na nasze propozycje.


Jak długie przerwy robi zespół?

Przerwy robimy podczas każdego posiłku i trwają one około 10-15 min przy bloku 45 minutowym. Jeżeli odstęp czasu między posiłkami wynosi więcej niż 1,5 godz dzielimy ten czas na pół i robimy np. 2 bloki po 35min i przerwa do 10 min. Przerwy głównie zależą od obsługi wydającej posiłek.


Czy zespół dysponuje własnym nagłośnieniem oraz oświetleniem?

Tak, dysponujemy sprzętem zarówno nagłośnieniowym jak i oświetleniowym na wysokim poziomie. Dzięki kontaktom w branży artystycznej możemy także zorganizować nagłośnienie, oświetlenie oraz scenę na festyn, piknik bądź imprezę firmową pod gołym niebem.


Jak wyglądają kwestie formalne: podpisanie umowy?

Umowę podpisujemy osobiście w siedzibie firmy. Jeżeli spotkanie z klientem nie jest możliwe, umowę wysyłamy mailem bądź drogą pocztową, po czym klient nam odsyła podpisaną umowę.


Ile kosztuje wasz występ?

Cenę imprezy zawsze ustalamy indywidualnie, nie ma jednej określonej stawki, zależy ona od wielu czynników. Jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania, zapraszamy na spotkanie z nami, to nic nie kosztuje a pozwoli Państwu w wyborze zespołu na miarę waszych oczekiwań.


Czy współpracujecie z firmą oferującą wideofilmowanie oraz fotografowanie?

Tak. Współpracujemy już od kilku lat z firmą Videomati.pl, która doskonale i profesjonalnie uwieczni każdą imprezę. Z ofertą firmy zapoznacie się państwo na stronie www.videomati.pl oraz w siedzibie naszego zespołu.Zapraszamy Standard Music Group


najlepszy zespół muzyczny kutno, zespół na wesele z poprawinami kutno, bankiet, dobra kapela na wesela, standard, zespół z kutna, discopolo standard, zespół muzyczny Płock, zespół muzyczny gostynin, zespół muzyczny łęczyca, zespół muzyczny żychlin, wideofilmowanie kutno, fotograf kutno, szukam dobrego zespołu na wesele